Siatkówka - serwis informacyjny VIS Polska

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów (2023-11-08) typy, kursy, transmisja

Data dodania: 7 listopada, 2023 r. / Aktualizacja: 18 listopada, 2023 r.
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia typy i kursy bukmacherskie Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia typy i kursy bukmacherskie | Źródło: Pixabay / KeithJJ

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów typy, kursy, transmisja

We środowy wieczór w hicie PlusLigi po przeciwnych stronach siatki staną gracze z Jastrzębia-Zdroju oraz stolicy województwa podkarpackiego. Która z ekip będzie miała tym razem po swojej stronie nieco więcej argumentów? Sprawdźcie, jak prezentują się nasze Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów typy i analiza tego pojedynku.

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów typy bukmacherskie

Pierwsze kolejki bieżącej kampanii pokazują, że walka o wygraną w Plus Lidze może być tym razem wyjątkowo zacięta. W całej stawce znajduje się kilka drużyn bez choćby jednej porażki na koncie i tak się składa, że w tym prestiżowym gronie figuruje zespół Jastrzębskiego Węgla.

Przed startem nowego sezonu w obu ekipach doszło do kilku bardzo istotnych zmian, lecz w kontekście opisywanego starcia tą najistotniejszą roszadą będzie bez wątpienia zmiana barw klubowych przez Stephena Boyera. Francuz przez dwa lata był jedną z kluczowych postaci Pomarańczowych. Jeśli komuś ma więc zależeć na pokonaniu gospodarzy, to w głównej mierze właśnie 27-latkowi urodzonemu w Saint-Denis.

Siatkówka rzecz jasna bywa bardzo nieprzewidywalnym sportem, dlatego też najlepsze typy siatkarskie wymagają dość sporej i mozolnej analizy.

W kontekście pojedynku jastrzębian oraz Asseco Resovii warto na pewno pochylić się nieco bliżej nad zakładami, zgodnie z którymi dojdzie przynajmniej do czwartego seta (więcej niż 3.5 seta – 1.41 Fortuna). Tabela pokazuje co prawda, że to podopieczni Marcelo Mendeza są o kilka lokat wyżej, ale akurat PlusLiga ma to do siebie, że często mają w niej miejsce rezultaty wyjątkowo niespodziewane. Polecamy zatem podejść do omawianego starcia ze sporym dystansem.

Kiedy w marcu tego roku oba zespoły mierzyły się ze sobą po raz ostatni, to po końcowym gwizdku na tablicy wyników widniał rezultat obwieszczający triumf późniejszych mistrzów kraju w stosunku 3:2. Mamy jakieś dziwne przeczucie, że lada moment podobne rozstrzygnięcie może się powtórzyć (dokładny wynik 3:2 – 4.60 Fortuna).

Środowy bój w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju to gwarant wielkich sportowych emocji. Jeśli poświęcicie chwilę na jego śledzenie, to przekonacie się o tym sami.

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów kursy bukmacherskie

Spotkanie, w którym to aktualni mistrzowie Polski podejmą Asseco Resovię Rzeszów elektryzuje obstawiającym w naprawdę wyraźnym stopniu. Warto zatem w takich okolicznościach sprawdzić, jacy bukmacherzy oferują najkorzystniejsze kursy na zwycięstwa każdego z zespołów. By ułatwić Wam weryfikację takich danych, postanowiliśmy stworzyć dedykowane zestawienie. Oto szczegóły:

Bukmacher Jastrzębski Węgiel Asseco Resovia Rzeszów
Betfan 1.37 2.95
Fortuna 1.37 2.85
STS 1.35 3.25

Gdzie oglądać mecz Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów?

Wyłączne prawa do transmitowania rozgrywek PlusLigi posiada Polsat. Relację na żywo z omawianego pojedynku będzie więc można śledzić na antenach Polsatu Sport. Pierwszy gwizdek meczu zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 8 listopada 2023 roku.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!